Hit Hit Hurra

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

03.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

20.08 zapraszamy na  #KabareTOP.

O dużą dawkę dobrego humoru zadbają: PIOTR BAŁTROCZYK, KABARET ANI MRU – MRU (Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek), ROBERT KORÓLCZYK z KABARETU MŁODYCH PANÓW, CEZARY PAZURA, KABARET SMILE, MARCIN DANIEC, RUDI SCHUBERTH, KABARET ŁOWCY. B, GRZEGORZ HALAMA oraz EWA BŁACHNIO.


INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej

02.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

19.08 odbędzie się koncert „#iDance … Morze przebojów” , transmitowany przez telewizję TVN.

Na scenie wystąpią: KAYAH, ANDRZEJ PIASECZNY, KOMBII, ANNA WYSZKONI, BLUE CAFE, DE MONO, CLEO, MESAJAH, KASIA KOWALSKA, NATALIA NYKIEL, WANDA I BANDA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, LemON, MARIUSZ TOTOSZKO oraz MR. ZOOB.

INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej

01.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

18.08 odbędzie się pierwszy dzień muzycznego wydarzenia "#iLove… Największe przeboje o miłości”

Wystąpią: EDYTA GÓRNIAK, MARGARET, LemON, MICHAŁ SZPAK, NATALIA SZROEDER, FEEL, PECTUS, VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ, BRACIA , KANCELARYA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, KASIA KOWALSKA, KOBRANOCKA, DE MONO, RAFAŁ BRZOZOWSKI , IZABELA TROJANOWSKA, FARBA, GABRIEL FLESZAR, KUBA MOLĘDA.

Koncert transmitowany na antenie telewizji TVN


INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej
archiwalne

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Festiwal Na Fali projekt aktualny

NA FALI to nowy punkt na mapie festiwalowej w Polsce. Podczas tego wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wręczane będą dwie statuetki: NA FALI - dla młodego artysty, pragnącego rozpocząć swoją drogę muzyczną; oraz BURSZTYNOWA FALA - za całokształt pracy artystycznej.

Jednym z festiwalowych koncertów będą PRZEBOJOWE DUETY, które weszły w skład trasy koncertowej LATA ZET I DWÓJKI. Podczas tego koncertu, publiczność Amfiteatru w Koszalinie oraz telewidzowie TVP 2, zobaczą nietypowe duety. „Gwiazdy” polskiej sceny muzycznej wystąpią na scenie wspólnie z wokalistami - amatorami, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10000zł. Wokaliści, którzy stworzą duety z „Gwiazdami”

zostaną wybrani w drodze castingu, a w finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS.
Zanim jednak na scenie pojawią się duety, przed koszalińską publicznością w koncercie NA FALI zaprezentują się młodzi artyści, którzy tryumfują na polskich listach przebojów. Koncertem wieńczącym wydarzenie będzie recital artysty, który z rąk Prezydenta Miasta Koszalin- Piotra Jedlińskiego, otrzyma statuetkę BURSZTYNOWA FALA.

Do nagród, jakie zostaną przyznane podczas festiwalu NA FALI, w tym roku dołączy jeszcze statuetka dla PRZEBOJOWEGO DUETU ROKU, którą otrzymają Cleo & Donatan. "My Słowianie" to niekwestionowany hit, który wydostał się spod skrzydeł tej dwójki artystów.Program Festiwalu: 

19:00 Koncert NA FALI - młodzi Artyści, którzy podbijają listy przebojów

Koncerty telewizyjne live -  w ramach letniej trasy Radia Zet i TVP2:

20:00 PRZEBOJOWE DUETYKoncert finałowy konkursu, w którym amatorzy zaśpiewają w duetach 
z Gwiazdami. Zwycięzca otrzyma statuetkę "Na Fali 2014" oraz czek na 10.000 PLN.

21:30 Recital EDYTY GÓRNIAK - podczas koncertu, Artystka odbierze z rąk Prezydent Miasta Koszalina- Piotra Jedlińskiego statuetkę BURSZTYNOWEJ FALI. W ten sposób mieszkańcy Koszalina uhonorują dorobek artystyczny jednej z najjaśniejszych Gwiazd polskiej sceny muzycznej.

 

Organizator: Festival Group Sp. zo.o.

Partnerzy: Radio ZET i TVP2

Impreza pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Koszalina Pana Piotra Jedlińskiego.

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

x