Hit Hit Hurra

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

03.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

20.08 zapraszamy na  #KabareTOP.

O dużą dawkę dobrego humoru zadbają: PIOTR BAŁTROCZYK, KABARET ANI MRU – MRU (Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek), ROBERT KORÓLCZYK z KABARETU MŁODYCH PANÓW, CEZARY PAZURA, KABARET SMILE, MARCIN DANIEC, RUDI SCHUBERTH, KABARET ŁOWCY. B, GRZEGORZ HALAMA oraz EWA BŁACHNIO.


INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej

02.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

19.08 odbędzie się koncert „#iDance … Morze przebojów” , transmitowany przez telewizję TVN.

Na scenie wystąpią: KAYAH, ANDRZEJ PIASECZNY, KOMBII, ANNA WYSZKONI, BLUE CAFE, DE MONO, CLEO, MESAJAH, KASIA KOWALSKA, NATALIA NYKIEL, WANDA I BANDA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, LemON, MARIUSZ TOTOSZKO oraz MR. ZOOB.

INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej

01.08.2017 TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

18.08 odbędzie się pierwszy dzień muzycznego wydarzenia "#iLove… Największe przeboje o miłości”

Wystąpią: EDYTA GÓRNIAK, MARGARET, LemON, MICHAŁ SZPAK, NATALIA SZROEDER, FEEL, PECTUS, VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ, BRACIA , KANCELARYA, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, KASIA KOWALSKA, KOBRANOCKA, DE MONO, RAFAŁ BRZOZOWSKI , IZABELA TROJANOWSKA, FARBA, GABRIEL FLESZAR, KUBA MOLĘDA.

Koncert transmitowany na antenie telewizji TVN


INFORMACJA O BILETACH:

http://topofthetop.pl/#bilety

 

Więcej
archiwalne

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Sopot Top Of The Top Festival projekt aktualny

Organizacją i produkcją wydarzenia zajmuje się Festival Group oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Sopot Top Of The Top Festival ma na celu pokazanie szerokiej, międzynarodowej publiczności, artystów, którzy cieszą się największą popularnością w swoich krajach, a ich utwory i albumy znajdowały się w czołówce sprzedaży oraz na szczytach list przebojów.

W 2013 r odbyła się druga edycja festiwalu. W dniach 23-24 sierpnia na deskach Opery Leśnej publiczność sopockiego amfiteatru oraz widzowie Telewizji Polsat mieli okazję zobaczyć i usłyszeć gwiazdy światowej sceny muzycznej.

Pierwszego dnia w koncercie “Live is Life – przełomowe lata ‘80” wystąpili między innymi: Belinda Carlisle, Helena Vondraćkova, Edyta Górniak, Rick Astley, Rui Carlos Ferreira oraz Zespoły OPUS, Budka Suflera, Lombard i Kobranocka. Muzykom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Tomka Szymusia.

Piątkowy wieczór zakończył się plebiscytem Top Of The Top, w którym udział wzięli znani artyści z całej Europy: Loreen, Amy Macdonald, Caro Emerald, Krista, Besa Kokedhima, Sharon Doorson, Nabiha, Rea Garvey, Yannick Bovy, PeR, Peter Bić Projekt, a gościnnie wystąpił Matt Dusk z Kanady w duecie z Edytą Górniak. Nagrodą w koncercie była legendarna już statuetka Bursztynowego Słowika, a zdobyła ją francuska wokalistka Imany.

Festiwalowa sobota upłynęła pod znakiem muzyki Dance  - koncert "5 lat z Muzodajnią - Największe Przeboje Lata" zgromadził artystów z Europy oraz z Polski, których utwory były najczęściej legalnie  ściągane z internetu. Wystąpili m.in. Dj Bobo, Stereolizza, Arash, Sylwia Grzeszczak, Blue Café, Urszula, Margaret, Bracia, Liber, Rafał Brzozowski.

Mini recitale zagrały zespoły Enej i LemON. Wieczór zakończył występ specjalny Edyty Górniak. 

Obecnie trwają przygotowania do trzeciej edycji Sopot Top Of the Top Festival.

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

x