TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Hit Hit Hurra

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Festiwal Na Fali projekt aktualny

NA FALI to nowy punkt na mapie festiwalowej w Polsce. Podczas tego wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wręczane będą dwie statuetki: NA FALI - dla młodego artysty, pragnącego rozpocząć swoją drogę muzyczną; oraz BURSZTYNOWA FALA - za całokształt pracy artystycznej.

Jednym z festiwalowych koncertów będą PRZEBOJOWE DUETY, które weszły w skład trasy koncertowej LATA ZET I DWÓJKI. Podczas tego koncertu, publiczność Amfiteatru w Koszalinie oraz telewidzowie TVP 2, zobaczą nietypowe duety. „Gwiazdy” polskiej sceny muzycznej wystąpią na scenie wspólnie z wokalistami - amatorami, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10000zł. Wokaliści, którzy stworzą duety z „Gwiazdami”

zostaną wybrani w drodze castingu, a w finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS.
Zanim jednak na scenie pojawią się duety, przed koszalińską publicznością w koncercie NA FALI zaprezentują się młodzi artyści, którzy tryumfują na polskich listach przebojów. Koncertem wieńczącym wydarzenie będzie recital artysty, który z rąk Prezydenta Miasta Koszalin- Piotra Jedlińskiego, otrzyma statuetkę BURSZTYNOWA FALA.

Do nagród, jakie zostaną przyznane podczas festiwalu NA FALI, w tym roku dołączy jeszcze statuetka dla PRZEBOJOWEGO DUETU ROKU, którą otrzymają Cleo & Donatan. "My Słowianie" to niekwestionowany hit, który wydostał się spod skrzydeł tej dwójki artystów.Program Festiwalu: 

19:00 Koncert NA FALI - młodzi Artyści, którzy podbijają listy przebojów

Koncerty telewizyjne live -  w ramach letniej trasy Radia Zet i TVP2:

20:00 PRZEBOJOWE DUETYKoncert finałowy konkursu, w którym amatorzy zaśpiewają w duetach 
z Gwiazdami. Zwycięzca otrzyma statuetkę "Na Fali 2014" oraz czek na 10.000 PLN.

21:30 Recital EDYTY GÓRNIAK - podczas koncertu, Artystka odbierze z rąk Prezydent Miasta Koszalina- Piotra Jedlińskiego statuetkę BURSZTYNOWEJ FALI. W ten sposób mieszkańcy Koszalina uhonorują dorobek artystyczny jednej z najjaśniejszych Gwiazd polskiej sceny muzycznej.

 

Organizator: Festival Group Sp. zo.o.

Partnerzy: Radio ZET i TVP2

Impreza pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Koszalina Pana Piotra Jedlińskiego.

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

x