TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Hit Hit Hurra

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Festiwal NA FALI 2016 projekt aktualny

15 sierpnia 2016r. Amfiteatr w Koszalinie po raz trzeci odwiedziła plejada polskich Artystów.

Wzorem poprzednich edycji, podczas koncertu NA FALI można było posłuchać piosenek, które królowały w polskich rozgłośniach radiowych. 

Podczas koncertu wystąpili: IRA, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, FEEL, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Szymon Chodyniecki, Daria Zawiałow. Po raz pierwszym partnerem telewizyjnym wydarzenia była telewizja TVN.

Transmisja telewizyjna koncertu rozpoczeła się o godz. 20:00 na antenie TVN, dzięki czemu publiczność Amfiteatru oraz Telewidzowie mieli możliwość zobaczyć nietypowe duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej wspólnie zaprezentowały się z uczestnikami konursów telewizyjnych: X-Factor, Mam Talent! i Mali Giganci, którzy walczyli  o statuetkę NA FALI. 

Na zakończenie festiwalu odbył się występ zespołu IRA, podczas którego z rąk Prezydenta Miasta Koszalina- Piotra Jedlińskiego wykonawca otrzymał statuetkę BURSZTYNOWA FALA za całokształt pracy artystycznej.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu byliśmy świadkami jeszcze jednego, bardzo ważnego wydarzenia. Na scenie pojawiła się mieszkanka Koszalina- Daria Zawiałow, która już niebawem wyda swój debiutancki album. 

Festiwal poprowadzili Filip Chajzer i Olivier Janiak.

To było niezapomniane i energetyzujące muzyczne doznanie, w którym nie zabrakło największych hitów z dorobku zaproszonych Gwiazd.

 

Program festiwalu:

19:00 Koncert NA FALI

20:00 Koncert telewizyjny Live

 

ARTYŚCI:

IRA

MICHAŁ SZPAK

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

FEEL

NATALIA SZROEDER

GRZEGORZ HYŻY

SZYMON CHODYNIECKI

DARIA ZAWIAŁOW

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

x