FRYDERYK - NAGRODY MUZYCZNE I FESTIWAL

MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Hit Hit Hurra!

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

28.01.2019 FRYDERYKI

9, 10 i 12 marca – po raz pierwszy w Katowicach!

Czołowi polscy artyści, eksperci branży muzycznej oraz fani dobrych dźwięków spotkają się by wspólnie celebrować
25-lecie przyznania najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce – Fryderyk! Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, Gala Muzyki Poważnej, Festiwal Muzyczny.

Więcej

10.12.2018 MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018

Wyjątkowy koncert z okazji 100-lecia zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego!

 27.12.2018 na Stadionie Miejskim w Poznaniu, transmisja live 20:00 TVN.

 

 

Więcej

30.10.2018 KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

Koncert dla Niepodległej na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie 10 listopada 2018 roku.

Transmisja live w telewizji TVP1 oraz Programie 1 Polskiego Radia.

 

Więcej
archiwalne

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Koncert dla Niepodległej projekt aktualny

45-tysięczna widownia  i ponad 6 milionów telewidzów – to wynik widowiska Koncert dla Niepodległej, który mieliśmy przyjemność współtworzyć z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Koncert odbył się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie 10 listopada 2018 roku.
Bezpośrednia transmisja w TVP1 oraz Programie 1 Polskiego Radia, retransmisja w kilku stacjach komercyjnych.

Widowisko było muzyczną podróżą przez ostatnie 100 lat historii Polski. Przypomniane zostały utwory, które towarzyszyły zarówno Legionom Polskim walczącym na Monte Cassino, żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim jak również piosenki, które dodawały nadziei walczącym z totalitarną władzą, a także te, które towarzyszyły chwilom radosnym.

W trakcie Koncertu dla Niepodległej każdy Polak miał szanse przeżyć chwile wzruszenia i radości.

Wystąpili:  Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, L.U.C, Mateusz Ziółko, Natalia Nykiel, Natalia Sikora, Muniek Staszczyk, Maryla Rodowicz, Wojciech Cugowski, Aleksandra Kurzak, Adam Bałdych, Sebastian Karpiel Bułecka, Jan Pietrzak, Milo Kurtis, Sławek Uniatowski,  Darek Malejonek i Maleo Reggae Rockers, Andrzej Lampert, Olga Szomańska, Kasia Moś, Stanisława Celińska, zespoły: Mała Armia Janosika, Sound’n’Grace, Tulia, Mazowsze, Warszawskie Combo Taneczne, Warszawska Orkiestra Sentymentalna oraz SBB.

Występom artystów towarzyszyły wspaniałe efekty specjalne oraz specjalnie przygotowane na tę okazję inscenizacje, animacje i filmy

Koncert zakończył Hymn Państwowy w wykonaniu wszystkich zaproszonych artystów, chórów i orkiestry, oraz 45-tysięcznej widowni PGE Narodowego!

Aranżacje i kierownictwo muzyczne: Grzegorz Urban, dodatkowe aranżacje:  Adam Sztaba, Jan Smoczyński, Maciej Muraszko, Łukasz Bzowski, Marcin Majerczyk, Rafał Stępień, Marcin Mirowski, Michał Grymuza,  Miłosz Wośko.

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

x