TOP OF THE TOP Sopot Festival 2021

FRYDERYK 2020 - NAGRODY MUZYCZNE I FESTIWAL

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019

SOPOCKA NOC KABARETU

STAND-UP COMEDY FEST

FRYDERYK - NAGRODY MUZYCZNE I FESTIWAL

MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Hit Hit Hurra!

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Musical "12 ławek" projekt zakończony

"12 Ławek" to teatralny projekt hip-hopowy, spektakl nowatorski, pełen zaskakujących pomysłów, z ciekawą scenografią, pełen świeżości, naładowany energią młodych ludzi. 

Fragmenty Recenzji Katarzyny Gruszczyńskiej w Głosie Wybrzeża:

«Bitwą (na wesoło) tancerzy z publicznością na poduszki i owacjami na stojąco zakończył się spektakl w duchu hiphopowym pt. "12 ławek" w reżyserii Jarosława Stańka. "12 ławek" zaraża swoją energią, mimo  że mówi również o poważnych kwestiach, wartościach, takich jak wydawałoby się średnio "trendy" patriotyzm.

Zobaczyliśmy 12 scen. Każda poświęcona innej wartości. Młodzi tancerze uliczni tańczyli o miłości, rodzinie, dumie, jedzeniu (!), i wreszcie Polsce. Dominował breakdance. Mężczyźni wykonywali ewolucje, które wydawały się niemożliwe, włącznie z tańczeniem na głowie. Publiczność żywo reagowała, nagradzając ich brawami. Na scenie wystąpili artyści hiphopowi, m.in. Numer Raz i DJ Kostek, trójmiejski skład Analogia. Pozostali artyści tacy jak Marika, TEDE, O.S.T.R. czy Sistars "przekazali" swoje utwory do wykorzystania. Świadczy to również o ich szacunku do Jarosława Stańka, reżysera. W końcu to pierwszy historyczny mistrz Polski breakdance, od 1984 roku związany z kulturą hiphopową. Staniek poprzez "12 ławek" chciał przełamać stereotyp (...) "

Wideo

MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018                                                      TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018  

TOP OF THE TOP FESTIVAL SOPOT 2017

   zobacz więcej   

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

WSPARCIE

PFR

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Otwórz

x