FRYDERYK 2020 - NAGRODY MUZYCZNE I FESTIWAL

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2019

SOPOCKA NOC KABARETU

STAND-UP COMEDY FEST

FRYDERYK - NAGRODY MUZYCZNE I FESTIWAL

MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Hit Hit Hurra!

Mów mi Mistrzu

NA FALI 2016

TOP MUSIC WEMBLEY

Sopot Top Of The Top Festival

Festiwal Na Fali

Festiwal TOPtrendy

Jubileusz XX-lecie "Fatamorgana?"

Opentaniec

12 Ławek

11.12.2020 Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 

Więcej
archiwalne

O Festival Group

Festival Group to marka obecna na rynku wydarzeń artystycznych i produkcji telewizyjnych, w Polsce i za granicą, od 1999 r.

Założycielem firmy jest Marcin Perzyna - pomysłodawca i producent takich projektów jak  „TOPtrendy Festiwal“ i „Sopot Top Of The Top Festival“. Głównym obszarem naszych działań jest organizacja dużych przedsięwzięć medialnych i kulturalnych, w tym:  festiwali, koncertów, spektakli muzycznych. Specjalizujemy się także w realizacji produkcji telewizyjnych. Od kilku lat rozwijamy się również w kierunku tworzenia i zarządzania aplikacjami internetowymi i mobilnymi, dedykowanymi rynkowi muzycznemu, teatralnemu i eventowemu (B2B, B2C).

Siłą Festival Group jest innowacyjność, odwaga i umiejętność wdrażania nowatorskich projektów, często przy ograniczonych zasobach.  Najważniejszy kapitał firmy to ludzie: współpracownicy, realizatorzy i partnerzy, którzy podzielają nasze wyzwania i marzenia.

Wśród klientów Festival Group  znajdują się ogólnopolskie stacje telewizyjne, największe korporacje działające na terenie Polski, a także instytucje publiczne i niepubliczne.

JESTEŚMY TAM, GDZIE TOCZY SIĘ HISTORIA:

 • Marcin Perzyna jest pomysłodawcą, współwłaścicielem  i współproducentem jedenastu edycji Festiwalu TOPtrendy.
 • Organizowaliśmy i przygotowywaliśmy transmisję telewizyjną wszystkich wydarzeń związanych z wejściem Polski do Unii Europejskiej w Brukseli w 2004 r.
 • Organizowaliśmy występ polskich artystów w Kijowie na Majdanie, podczas Pomarańczowej Rewolucji. Zapewnialiśmy także transmisję sygnału telewizyjnego z tego wydarzenia, do Polski.
 • Byliśmy organizatorem cyklu koncertów w Brukseli,  promujących 25-lecie Solidarności. 
 • Z naszym udziałem Miasto Stołeczne Warszawa, zorganizowało i zaprezentowało mieszkańcom transmisję Losowania Grup Euro 2012 w Warszawie.
 • Doprowadziliśmy do wznowienia tradycji sopockiego  festiwalu, poprzez połączenie go z nowoczesną formułą. Zorganizowaliśmy i wyprodukowaliśmy dwie edycje międzynarodowego Sopot Top Of The Top Festival.

Projekty

Sopot Top Of The Top Festival projekt zakończony

Organizacją i produkcją wydarzenia zajmuje się Festival Group oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Sopot Top Of The Top Festival ma na celu pokazanie szerokiej, międzynarodowej publiczności, artystów, którzy cieszą się największą popularnością w swoich krajach, a ich utwory i albumy znajdowały się w czołówce sprzedaży oraz na szczytach list przebojów.

W 2013 r odbyła się druga edycja festiwalu. W dniach 23-24 sierpnia na deskach Opery Leśnej publiczność sopockiego amfiteatru oraz widzowie Telewizji Polsat mieli okazję zobaczyć i usłyszeć gwiazdy światowej sceny muzycznej.

Pierwszego dnia w koncercie “Live is Life – przełomowe lata ‘80” wystąpili między innymi: Belinda Carlisle, Helena Vondraćkova, Edyta Górniak, Rick Astley, Rui Carlos Ferreira oraz Zespoły OPUS, Budka Suflera, Lombard i Kobranocka. Muzykom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Tomka Szymusia.

Piątkowy wieczór zakończył się plebiscytem Top Of The Top, w którym udział wzięli znani artyści z całej Europy: Loreen, Amy Macdonald, Caro Emerald, Krista, Besa Kokedhima, Sharon Doorson, Nabiha, Rea Garvey, Yannick Bovy, PeR, Peter Bić Projekt, a gościnnie wystąpił Matt Dusk z Kanady w duecie z Edytą Górniak. Nagrodą w koncercie była legendarna już statuetka Bursztynowego Słowika, a zdobyła ją francuska wokalistka Imany.

Festiwalowa sobota upłynęła pod znakiem muzyki Dance  - koncert "5 lat z Muzodajnią - Największe Przeboje Lata" zgromadził artystów z Europy oraz z Polski, których utwory były najczęściej legalnie  ściągane z internetu. Wystąpili m.in. Dj Bobo, Stereolizza, Arash, Sylwia Grzeszczak, Blue Café, Urszula, Margaret, Bracia, Liber, Rafał Brzozowski.

Mini recitale zagrały zespoły Enej i LemON. Wieczór zakończył występ specjalny Edyty Górniak. 

Wideo

MUZYKA WOLNOŚCI POZNAŃ 2018                                                      TOP OF THE TOP SOPOT FESTIVAL 2018  

TOP OF THE TOP FESTIVAL SOPOT 2017

   zobacz więcej   

Nasza oferta

 • Produkcja telewizyjna, od kreacji po wykonanie
 • Produkcja kontentu on-line oraz na urządzenia mobilne
 • Organizacja festiwali, eventów, koncertów
 • Przygotowanie i produkcja unikalnych wydarzeń rozrywkowych,
  spektakli teatralnych
 • Kreacja i produkcja niestandardowych projektów z zakresu
  mediów i rozrywki, wspierających marketing i sprzedaż

Kontakt

Festival Group 
ul. Juranda ze Spychowa 34e/4
03-257 Warszawa

e-mail: biuro@festivalgroup.pl
tel.: +48 660 777 572

WSPARCIE

PFR

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Otwórz

x